Glister™ daudzfunkcionālā zobu birste (mīksta)

[6390]

[]

[6391]

[6391]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6391]
Padariet mutes un zobu ikdienas kopšanu efektīvāku ar Glister daudzfunkcionālo zobu birsti. Tā noņem aplikumu, tīra zobus un mēli, kā arī masē smaganas.
Kā pirkt
Produkta kods:124109

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

 • Veicina veselīgas smaganas un uzlabo kopējo mutes un zobu veselību, lietojot kā daļu no Glister mutes dobuma kopšanas sistēmas.
 • Spēcīgi iedarbojas uz aplikumu, taču ir maiga pret Jūsu muti.
 • Uzlabots dizains ar mēles un vaigu tīrītāju, notīra vairāk palieku nekā tikai ar birsti.
 • Zobu birstes ir izgatavotas ar dažāda garuma neilona sariņiem. Īpašās iestrādāšanas tehnoloģija nodrošina par aptuveni 35% vairāk pavedienu ar mazāku galviņu nekā parastajām zobu birstēm. Mazāka galviņa un papildu pavedieni ļauj efektīvi tīrīt grūti pieejamas vietas.

Kāpēc Jums tas patiks

Regulāra zobu tīrīšana ar Glister daudzfunkcionālo zobu birsti palīdz Jums saglabāt veselus zobus un smaganas. Tās elastīgais kakliņš, kas uzņem papildu spiedienu, ļauj tīrīt maigāk, vienlaikus nodrošinot stingru satvērienu maksimālai kontrolei.
Maigais, taču efektīvais mēles un vaigu tīrītājs zobu birstes aizmugurē likvidē vairāk baktēriju nekā vienkārša tīrīšana ar birsti.
Tā palīdz tīrīt grūti sasniedzamas vietas, jo tai ir mazāka galviņa un par 35% vairāk pavedienu nekā parastajām zobu birstēm.

Interesanti fakti

Glister daudzfunkcionālās zobu birstes tagad:

 • nesatur bisfenolu A
 • nesatur polivinilhlorīdu
 • nesatur ftalātus

Glister daudzfunkcionālās zobu birstes papīra iepakojums ir izgatavots, izmantojot vismaz 85% pārstrādātu materiālu.

Gandrīz visi aptaujātie (95%) atzina, ka pēc Glister daudzfunkcionālās zobu birstes lietošanas Glister mutes dobuma kopšanas sistēmas ietvaros sajūta mutē ir tīrāka.

Galvenās īpašības

 • Efektīvi tīra zobus, smaganas, mēli un vaigus
 • Veidota optimālai lietošanai
 • Pieejama ar mīkstiem vai vidēji cietiem sariņiem

Lietošana

Produkts paredzēts lietošanai Glister mutes dobuma kopšanas sistēmas 1. POSMĀ: TĪRĪŠANA Lietot katru rītu un vakaru.

 1. Uzklājiet Glister universālas iedarbības zobu pastu uz zobu birstes sariņiem un pavērsiet to 45° leņķī pret smaganām. Virziet zobu birsti uz leju un augšu, veicot apļveida kustības vismaz 2 minūtes. Neaizmirstiet maigi notīrīt arī smaganas.
 2. Notīriet zobu iekšējās un ārējās virsmas un pieejamās malas.
 3. Izmantojiet zobu birstes galiņu, lai ar maigām kustībām notīrītu priekšējos zobus no iekšpuses.
 4. Beigās izmantojiet maigi rievoto virsmu zobu birstes aizmugurē, lai notīrītu mēli, likvidējot baktērijas un atsvaidzinot elpu.

Lai tīrīšana būtu pēc iespējas efektīvāka, mainiet zobu birsti ne retāk kā reizi 3 mēnešos.

Biežāk uzdotie jautājumi

No kā ir veidoti sariņi? Vai tie saglabās krāsu?

Sariņi ir veidoti no neilona. Konkrētais precē izmantotais neilona veids ir apstiprināts lietošanai saskarē ar pārtiku. Sariņos izmantotās krāsvielas ir apstiprinātas izmantošanai materiālos, kas nonāk saskarē ar pārtiku. Sariņi lietošanas laikā nezaudēs krāsu.
 

Cik bieži vajadzētu mainīt zobu birsti?

Lai tīrīšana būtu maksimāli efektīva, zobu birstes vajadzētu mainīt regulāri (vismaz reizi 3 mēnešos).
 

Kāda ir sariņu iestrādāšanas tehnoloģija?

Zobu birstes ir izgatavotas ar dažāda garuma neilona sariņiem. Īpašās iestrādāšanas tehnoloģija nodrošina par aptuveni 35% vairāk pavedienu un mazāku galviņu nekā parastajām zobu birstēm. Mazāka galviņa un papildu pavedieni ļauj efektīvi tīrīt grūti pieejamas vietas.
 

Kas ir mainījies salīdzinājumā ar iepriekšējo Glister zobu birsti?

Glister daudzfunkcionālajām zobu birstēm ir jauns dizains ar mēles un vaigu tīrītāju, elastīgu kakliņu, kas palīdz uzņemt papildu spiedienu, un vairāk pavedienu, kā arī plānāka galviņa izmantotās tehnoloģijas dēļ.