Vitamīns D Nutrilite™

[5511]

[]

[6345]

[6345]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6345]
Nutrilite™ D vitamīns palīdz uzturēt veselīgus muskuļus, kaulus un zobus, kā arī normālu imūnsistēmas darbību. Tas nodrošina organismā saulstaru iedarbību. Uztura bagātinātājs ar no dabiskiem avotiem iegūtu D vitamīnu veicina normālu kaulu, zobu un muskuļu attīstību, kā arī normālu imūnsistēmas darbību.
Kā pirkt
Produkta kods:119797

Nutrilite™ D vitamīns palīdz uzturēt veselīgus muskuļus, kaulus un zobus, kā arī normālas imūnsistēmas funkcijas un labu vispārējo veselību.

Uzziniet par produkta labajām īpašībām…

Eksperti atzīst, ka D vitamīns ir ārkārtīgi svarīgs faktors mūsu vispārējā veselībā un labsajūtā. Tas ietekmē daudzus labas veselības faktorus. Mēs sintezējam D vitamīnu, kad āda nonāk saskarē ar saules stariem, tomēr, ja daudzi no mums lielāko daļu savu dienu pavada mākslīgā apgaismojumā un ādas veselībai ieteicams lietot saules aizsargkrēmus, mums var būt grūti panākt pietiekamu UV staru iedarbību. Turklāt ir grūti iegūt pietiekamu daudzumu D vitamīna uzturā, jo tas atrodams vien nedaudzos pārtikas produktos, piemēram, taukainās zivīs (lasī un skumbrijā). Liela nozīme ir arī jūsu dzīvesvietai, jo UV staru iedarbība ziemeļu puslodē ir lielāka problēma nekā tālāk uz dienvidiem, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc vairāk nekā 40% eiropiešu trūkst šī vērtīgā vitamīna*.

Nutrilite™ D vitamīns nodrošina organismā saulstaru iedarbību. Šis uztura bagātinātājs dienas devā satur 15 µg (600 SV)** dabīgas izcelsmes D vitamīna un veicina kaulu un zobu veselību, kā arī imūnsistēmas un muskuļu pareizu darbību. Dabiskajam D vitamīnam ir arī liela nozīme šūnu dalīšanās procesā, padarot to par svarīgu faktoru vispārējai labai veselībai. Labākais veids, kā panākt labu D vitamīna līmeni.

Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiks…

 • Nutrilite™ D vitamīna uztura bagātinātājs nodrošina 15 mg (600 SV)** D vitamīna dienas devu, kas iegūta no diviem dabīgiem avotiem, lai atbalstītu labu veselību. Šis uztura bagātinātājs ir izgatavots no koncentrēta D vitamīna, kas iegūts no kultivēta rauga no NutriCert™ sertificēta partneruzņēmuma.
 • Ērti lietot – jums nepieciešama viena maza, viegli norijama tablete dienā.
 • Nutrilite™ D vitamīns nesatur mākslīgas krāsvielas, garšas pastiprinātājus vai pievienotus konservantus.
 • D vitamīns palīdz atbalstīt jūsu kaulus un zobus, kā arī veicina kalcija un fosfora izmantošanu.
 • D vitamīns palīdz normālai imūnsistēmas darbībai, vienlaikus palīdzot uzturēt normālas muskuļu funkcijas.
 • D vitamīnam ir liela nozīme šūnu dalīšanās procesā organismā, padarot to īpaši svarīgu vispārējās veselības saglabāšanā.  

* Plašā pētījumā, kuru finansēja Eiropas Savienība, atklāja, ka 40,4% Eiropas iedzīvotāju neatkarīgi no vecuma, etniskās piederības un atrašanās vietas trūkst D vitamīna. Avots: Cashman KD, Dowling KG un citi. D vitamīna nepietiekamība Eiropā: pandēmija? Am J Clin Nutr (2016) 103(4):1033–44.10.3945/ajcn.115.120873.

** 300% UAB (uzturvielu atsauces vērtība).

Galvenās īpašības

Nutrilite D vitamīns satur 15µg (600 IU) D vitamīna devu.

To ir viegli iekļaut ikdienas uzturā vai rutīnā – vienkārši lietojiet vienu mazu, viegli norijamu tableti katru dienu.

Nutrilite D vitamīns izgatavots no rauga kultūrām – avota ar augstu D vitamīna koncentrāciju.

Nutrilite D vitamīns nesatur mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un pievienotus konservantus. 

Lietošana

Lietojiet 1 tableti dienā pirms vai pēc ēšanas.

 • Turēt bērniem nepieejamā vietā.
 • Uztura bagātinātāji neaizstāj daudzveidīgu un sabalansētu diētu un veselīgu dzīvesveidu.
 • Lūdzu, nepārsniedziet dienas ieteicamo devu. Turēt pudelīti cieši aiztaisītu.
 • Turēt vēsā, sausā vietā.
 • Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids ir svarīgs.

Uzturvērtība

INGREDIENTS: Maltodextrin, Stabilisers (Microcrystalline Cellulose, Cross-Linked Sodium Carboxymethylcellulose, Hydroxypropyl Methyl Cellulose), Vitamin D Yeast 3%, Modified Starch, Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Fatty Acids), Sucrose, Antioxidants (Sodium Ascorbate, Alpha-Tocopherol), Humectant (Glycerol), Medium Chain Triglycerides, Cholecalciferol, Glazing Agent (Carnauba Wax).

Nutritional value

VIDĒJAIS SATURS           DIENĀ (1 TABLETE)% NRV****
Vitamīni D15 μg300

 

**** % no uzturvielu atsauces vērtības