Ķiploks Nutrilite™

[5512]

[]

[6346]

[6346]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6346]
Uztura bagātinātājs ar piparmētru garšu, satur ķiploku pulveri. Uztura bagātinātājs ar piparmētru garšu, satur ķiploku pulveri.
Kā pirkt
Produkta kods:109705

Nutrilite Ķiploks ir uztura bagātinātājs ar ķiploku pulveri. Ķiploki veicina pareizu imūnsistēmas darbību, pretošanos īslaicīgam stresam un sirds veselības saglabāšanu/ normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu.

Šis produkts ļauj ērti izmantot ķiploka dziedinošās īpašības, neuztraucoties par nepatīkamo aromātu. Ķiploka tabletēm ir patīkama piparmētru garša. Ķiploki un piparmētras, kas ir šā produkta sastāvā, tiek iegūti mūsu Nutrilite™ zīmola īpašniekam piederošā lauku saimniecībā Trout Lake.
 

  • Ķiploki veicina sirds veselības saglabāšanu un pareiza holesterīna līmeņa uzturēšanu. Tas veicina arī veicina pareizu imūnsistēmas darbību.
  • Divas tabletes sniedz vismaz 13,5 mg aliīna un 6 mg alicīna. Alicīns veidojas, kad ķiploks tiek sasmalcināts, un divas tā sastāvdaļas, aliīns un alināze, savstarpēji iedarbojas. Tas ir atbildīgs par svaigu ķiploku smaržu.
  • Patīkamā piparmētru garša nomāc piegaršu.
  • Zarnu apvalks aizsargā ķiploka aktīvās sastāvdaļas, kamēr tās virzās cauri kuņģa skābajai videi, un atbrīvo tās zarnās efektīvākai iedarbībai.
  • Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.
  • Produkts nav piemērots vegāniem/ vegetāriešiem.
 
VIDĒJAIS SATURS  VIENĀ TABLETĒ  DIENĀ (2 TABLETĒS) 
Ķiploku koncentrāts385 mg770 mg