Ūdens krāna adapteris eSpring™

[5774]

[]

[4886]

[4886]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4886]
Ūdens krāna adapteris eSpring™ Nepieciešams savienot eSpring ūdens attīrīšanas sistēmu ar esošo krānuĀtri un viegli uzstādāms un savienojamsNav nepieciešami īpaši instrumenti vai aprīkojumsFiltrēts eSpring ūdens tieši no jūsu krāna
Kā pirkt
Produkta kods:100662

Uzturiet savas eSpring ūdens attīrīšanas sistēmas (pasūtījuma numura 100188 (virs letes)) funkcionalitāti un ērtības, izmantojot šo īpašo novirzīšanas komplektu.

 

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

 

  • Nepieciešams savienot eSpring ūdens attīrīšanas sistēmu ar esošo krānu

  • Ātri un viegli uzstādāms un savienojams

  • Nav nepieciešami īpaši instrumenti vai aprīkojums

Filtrēts eSpring ūdens tieši no jūsu krāna

 

Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiks

Pašsaprotams, ka jūs cienāt savu laiku un dodat priekšroku lietām, kas ir ātrākas un vieglākas. Un mēs to respektējam. Maiņas novirzītāja komplektam esošajam eSpring krānam nav nepieciešami īpaši instrumenti vai aprīkojums; viss būs gatavs lietošanai dažu minūšu laikā. Pārbaudīts un drošs. Izmantojiet komplektu, lai aizstātu esošos komponentus, kas iekļauti jūsu eSpring ierīcē. Izbaudiet svaiga filtrēta ūdens garšu tieši no krāna, izmantojot novirzītāja komplektu esošajam eSpring krānam.

Galvenās īpašības

    Cauruļu garumi: 1,5 m

 

Lietošana

Izpildiet vienkāršās instrukcijas produkta rokasgrāmatā, lai ātri un ērti savienotu eSpring ūdens filtrēšanas sistēmu ar saderīgu esošo krānu.

Ja jums ir kādi lietošanas jautājumi vai vēlaties iesniegt garantijas pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu +371 6 60 90 527