Tonālā pūderkrēma komplekts Artistry EXACT FIT™

[5642]

[]

[4754]

[4754]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4754]
Informācija par paredzamo piegādes laiku nav pieejamaLīdz šim visprogresīvākais Artistry™ tonālais pūderkrēms, izstrādāts, lai imitētu dabisku ādas izskatu un radītu nevainojamu sejas krāsu ar neredzamu vienmērīgu pārklājumu.* Komplekts neietilpst pirmā pasūtījuma motivācijas programmā. Informācija par paredzamo piegādes laiku nav pieejamaLīdz šim visprogresīvākais Artistry™ tonālais pūderkrēms, izstrādāts, lai imitētu dabisku ādas izskatu un radītu nevainojamu sejas krāsu ar neredzamu vienmērīgu pārklājumu.* Komplekts neietilpst pirmā pasūtījuma motivācijas programmā.
Kā pirkt
Produkta kods:121075

The Artistry EXACT FIT tonālā pūderkrēma komplektā ietilpst:

– viena Artistry EXACT FIT pūdernīca;

– viens Artistry EXACT FIT tonālā pūderkrēma ieliktnis;

– viens Artistry sūklītis tonālā pūderkrēma uzklāšanai.

Viss tiek pārdots komplektā par īpašu cenu ar 10% atlaidi un saglabājot pilnu ballu skaitu un apgrozījuma lielumu (PV/BV).

Artistry EXACT FIT Powder Foundation ir visprogresīvākais Artistry tonālais pūderkrēms, kāds līdz šim ir bijis. Izlīdzinošā formula rada nevainojamu sejas krāsu ar neredzamu vienmērīgu pārklājumu. Sastāvā ietilpstošās ideāli sabalansētās Artistry EXACT FIT Taiti pērles un gaismu atstarojošās optisko prizmu daļiņas palīdz imitēt dabisku ādas izskatu. Retie Amazones minerāli kontrolē tauku līmeni ādā un novērš spīdumu, veidojot skaistu dabisku matējumu. Artistry EXACT FIT tonālais pūderkrēms nodrošina vidēji biezu pārklājumu un noturīgu efektu pat karstumā un mitrumā. Pieejams 8 krāsu toņos – precīzi atbilst visā pasaulē sastopamiem ādas toņiem.

SPF 20 UVA /UVB PA+++

Jaunā kreščedno stilā izveidotā pūdernīca ir skaista, to ir viegli pārnēsāt un ērti izmantot. Divpusējo sūklīti ir viegli ievietot pūdernīcā. Tonālā pūderkrēma trauciņš ir arī nomaināms.

Kā izvēlēties Grima bāzes toni pēc jaunajiem toņu kodiem

Atrodiet savu Līmeņa toni un Apakštoni toņa kodā (atrodas blakus toņa nosaukumam). Tie abi apvienosies Jums visatbilstošākajā grima bāzes tonī.

Piemēram, ja Jūsu ādas līmeņa tonis atbilst 1. līmenim (Level 1) un Jūsu apakštonis ir silts (Warm), Jūsu grima bāzes tonis būs L1*W1 Buff (gaišāks) vai L1*W2 Cream (nedaudz tumšāks un intensīvāks nekā Buff).

  1. NOSAKIET SAVU LĪMEŅA TONI

L Ī M E Ņ A  T O N I S (L E V E L): Jūsu dabīgā ādas toņa dziļums.

L1 – gaišs
L 2 – vidējs
L3 – vidējs līdz tumšs

2.     NOSAKIET SAVU APAKŠTONI

A P A K Š T O N I S : Apakštoņi tiek definēti kā silti (Warm) – W, neitrāli (Neutral) – N, vai vēsi (Cool) – C.

Skaitlis līdzās Jūsu apakštoņa simbolam norāda uz toņa intensitāti/tumšumu.

Silts (W): Jūsu ādai ir zeltaina vai olīvu toņa nokrāsa? Vai Jūs saņemat vairāk komplimentu, kad nēsājat brūnu, tumši zaļu, oranžu vai dzeltenu apģērbu? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir „jā”, Jūsu apakštonis ir silts (Warm).

Neitrāls (N): Jums ir vienmērīga ādas krāsa ar neitrālu nokrāsu, kas nav ne rozā, ne zeltaina? Vai Jums piestāv jebkuras krāsas apģērbs? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir „jā”, Jūsu apakštonis ir neitrāls (Neutral).

Vēss (C): Vai Jūsu ādai ir rozā vai rožaina nokrāsa? Vai Jūs saņemat vairāk komplimentu, kad valkājat rozā, purpura krāsas, zilu un baltu apģērbu? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir „jā”, Jūsu apakštonis ir vēss (Cool).

*Komplekts neietilpst pirmā pasūtījuma motivācijas programmā

Plašais krāsu toņu spektrs precīzi atbilst jebkādam ādas tonim un sejas krāsai. Pieejami 8 krāsu toņi; izstrādāts, izmantojot ekskluzīvo F.A.C.E.S tehnoloģiju, sejas analīzes datorizēto novērtēšanas sistēmu, kas inovatīvi, ar augstu tehnoloģiju palīdzību analizē Jūsu ādu un, pamatojoties uz šīs analīzes rezultātiem, izvēlas vislabākos Artistry ādas kopšanas produktus.

·         Acumirklī uzlabo ādas izskatu un līdz minimumam samazina tādas izskata nepilnībaskā tumšās vietas, poras un plankumi.

·         Noturīgs pārklājums ir izturīgs pret karstuma, mitruma iedarbību un noturīgs uz sejas fizisku aktivitāšu laikā.

·         Aizsardzība pret apkārtējās vides agresoriem. SPF 20 nodrošina aizsardzību pret kaitīgo UVA / UVB PA++ starojumu un palīdz saglabāt jaunības skaistumu.

·         Samtaini maiga āda iegūstizsmalcinātu, matētu izskatu, kas saglabājas visu dienu.

·         Dermatoloģiski pārbaudīts,bez smaržas un taukvielām.

·         Izveidots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai.

·         Jaunais kompaktais kreščedno stila dizains irskaists nēsāšanai un ērts lietošanā.

Artistry EXACT FIT sastāvā

·         ietilpstošās Taiti pērles un gaismu atstarojošās optisko prizmu daļiņas līdz minimumam samazina ādas nepilnības, liegi atstarojot un izkliedējot gaismu;

·         nodrošina ādai dabiski matētu izskatu.

Retie Amazones minerāli

·         iegūti no baltajiem māliem, kas sastopami Amazones upes gultnē Brazīlijā, ir bagāti ar minerāliem un meža uzturvielām;

·         ļauj ādai izskatīties samtaini maigai;

·         palīdz kontrolēt tauku līmeni ādā un novērst spīdumu.