Protect izsmidzināms pretsviedru dezodorants g&h GOODNESS & HEALTH™

[6813]

[]

[6814]

[6814]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6814]
Aizsargājiet padušu zonas pret smakām un mitrumu, izmantojot ātri žūstošu izsmidzināmo pretsviedru dezodorantu, kas satur augu izcelsmes sastāvdaļas un padara ādu svaigu un tīru,
Kā pirkt
Produkta kods:125898

Aizsargājiet padušu zonas pret smakām un mitrumu, izmantojot ātri žūstošu izsmidzināmo pretsviedru dezodorantu, kas satur augu izcelsmes sastāvdaļas un padara ādu svaigu un tīru,

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

 • Ātri žūst un palīdz saglabāt svaiguma un sausuma sajūtu.
 • Saglabā svaigu, tīru aromātu visas dienas garumā.
 • Jums kustoties, tas rada svaigu smaržu vilni, pateicoties apliecinātai smaržvielu iekapsulēšanas tehnoloģijai, tā turot līdzi Jūsu aktīvajam dzīvesveidam.
 • Samazina kairinājumu (arī tādu, kas izraisa tumšus izsitumus zem padusēm), jo formula nesatur alkoholu.
 • Satur prebiotiķus, kas sniedz enerģiju labajiem mikrobiem.

Kāpēc Jums tas patiks

g&h Protect izsmidzināmais pretsviedru dezodorants ir ātri žūstošs izsmidzināms pretsviedru līdzeklis ar prebiotiķiem un balto čia sēklu eļļu, kas aizsargā pret nepatīkamiem aromātiem un mitrumu, radot svaiguma un sausuma sajūtu padusēs.

g&h Protect izsmidzināmais pretsviedru dezodorants cīnās pret nepatīkamiem aromātiem ar atsvaidzinošu un uzmundrinošu zāļaugu smaržu, ko veido zaļā eikalipta un baltās zāļu tējas notis.Tas ir bagātināts ar ēteriskajām eļļām, kas liek sajust meža svaigumu, sniedzot Jums un Jūsu ādai svaigumu, aizsardzību un veselīgumu.

Dabas iedvesmotie g&h ķermeņa kopšanas produktu aromāti ir īpaši veidoti, lai darbotos izcilā saskaņā un Jūs varētu vienlaikus izmantot dažādus produktus no Nourish, Refresh un Protect kolekcijām, izveidojot savu īpašo noskaņu un ķermeņa kopšanas rutīnu.

Kopš 1972. gada  cilvēki visā pasaulē uzticas g&h zīmolam, kas piedāvā maigus, drošus un efektīvus ķermeņa kopšanas produktus. Protect izsmidzināmais pretsviedru dezodorants ir veidots saskaņā ar mūsu tīrajiem personīgās higiēnas standartiem un ir dermatoloģiski un alerģiski pārbaudīts, lai samazinātu alerģiju risku. Piemērots visiem ādas tipiem.To var izmantot vīrieši, sievietes un jaunieši, kuri sasnieguši pubertāti.

Fakti, kas Jūs varētu interesēt

Tīra formula
g&h Protect izsmidzināmais pretsviedru dezodorants ir veidots saskaņā ar mūsu tīrajiem personīgās higiēnas standartiem, kas nozīmē:

 • BEZ sulfātu virsmaktīvajām vielām, mākslīgām krāsvielām, minerāleļļas, ftalātiem, parabeniem vai alkohola.
 • Reģistrēts organizācijā The Vegan Society — nekādu no dzīvniekiem iegūtu sastāvdaļu un neveicot nekādus izmēģinājumus ar dzīvniekiem
 • Dermatoloģiski un alerģiski pārbaudīts, lai samazinātu alerģiju un kairinājuma risku.
 • Piemērots visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai.

Patērētāju iespaidi
No patērētājiem, kuri izmēģināja Protect izsmidzināmo pretsviedru dezodorantu:

 • 92 % piekrita, ka tas liek ādai justies patīkami.
 • 96% piekrita, ka tas nekairina ādu.
 • 94% piekrita, ka tas nerada baltus nosēdumus uz apģērba.

Patērētāji arī piekrita šādiem apgalvojumiem:

 • Lielisks sākums svaigai un brīnišķīgai dienai!
 • Aromāts man atgādina meža svaigumu.

Galvenās īpašības

g&h Protect izsmidzināms pretsviedru dezodorants satur Plant-based Goodness (pašu labāko no augiem), tostarp:

 • prebiotiķus, kas iegūti no augiem, lai sniegtu enerģiju ādas mikrobioma uzlabošanai;
 • balto čia sēklu eļļu, kas iegūta no dabas bagātīgākajiem uzturvielu avotiem un satur daudz augu izcelsmes uzturvielu un antioksidantu, kas palīdz manāmi barot ādu un aizsargāt tās veselīgo skaistumu. Baltās čia sēklas ir audzētas sertificētā Nutrilite™ bioloģiskajā saimniecībā un partnersaimniecībā, lai nodrošinātu iepriekš nepieredzētu izsekojamību no sēklas līdz ādai.

Lietošana

 • Turiet 15 cm attālumā no paduses un izsmidziniet.
 • Ļaujiet produktam pilnībā nožūt.

Brīdinājumi: Nelietojiet izstrādājumu uz bojātas ādas. Pārtrauciet lietošanu, ja rodas izsitumi vai kairinājums. Ja Jums ir nieru problēmas, pirms lietošanas sazinieties ar ārstu. Neturiet sejas vai mutes tuvumā, lai produktu neielpotu. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Sastāvdaļas

Ingredients: Butane, Isobutane, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Aluminum Chlorohydrate, Propane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Fragrance/Parfum, Propylene Carbonate, Salvia Hispanic Seed Oil, Capric/Caprylic Triglyceride, Lauric Acid, O-Cymen-5-Ol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Geranoil, Limonene, Linalool