Maigi mitrinošs šampūns Satinique™

[5692]

[]

[4804]

[4804]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4804]
Maigi mitrinošs šampūns Satinique™ nāks palīgā ar rūpīgi līdzsvarotām botāniskajām daļiņām un barības vielām, lai atjaunotu mitrinājuma līmeni jau pēc pirmās mazgāšanas reizes. Šampūna un kondicioniera sistēma palīdz mitrināt matus no to saknēm līdz galiem*, piešķir matiem spīdumu, gludumu un nodrošina to vieglu ieveidošanu*Lietojot kopā ar šampūnu un kondicionieri matu nogludināšanai un mitrināšanai (Smooth Moisture Shampoo, Conditioner ) un matu iztaisnošanas balzāmu (Straightening Balm)
Kā pirkt
Produkta kods:110655

Satinique™ maigi mitrinošais šampūns atjauno matu mitrinājuma līmeni un padara matus maigākus no saknēm līdz pat galiņiem.  

Kādēļ jums tas patiks…

Laikapstākļi, vide, ieveidošana ar karstiem instrumentiem un ķīmiskās procedūras var ietekmēt matus, izraisot mitruma zudumu un apgrūtinot matu ieveidošanu un noturību.

Satinique maigi mitrinošais šampūns nāks palīgā ar rūpīgi līdzsvarotām botāniskajām daļiņām un barības vielām, lai atjaunotu mitrinājuma līmeni jau pēc pirmās mazgāšanas reizes.

Tā formula satur KuKui sēklu eļļas maisījumu, kas pazīstams ar atjaunojošām un maigām īpašībām, lai palīdzētu uzlabot elastību un atdotu jums kontroli pār matiem. Turklāt B5 vitamīns Pro mitrina, apūdeņo un (vēl svarīgāk) aizsargā matus pret agresoriem, piešķirot spogulim līdzīgu spīdumu. Iemasējiet bagātīgu daudzumu mitros matos, līdz tie saputojas, un pēc tam izskalojiet. Pēc šīs maigās procedūras lietojiet Satinique maigi mitrinošo kondicionieri un izbadiet maigus, spīdīgus un zīdainus matus.
 
 

Svarīgi fakti…

  • Izstrādāts ar mūsu ekskluzīvo un ASV patentēto ENERJUVE™, pozitīvi uzlādētu lipīdu, kreatīna un 18-MEA kompleksu, kas iekļūst matu kodolā, saistās ar bojātajām vietām un atjauno matus.
  • Atjauno mirdzumu un elastību ar bagātinošu un mitrinošu KuKui sēklu eļļas maisījumu un B5 vitamīnu Pro.
  • Šampūnam ir patīkama un enerģiska bumbiera, zaļā ābola, rožu un muskusa smarža.
  • Sausiem un bojātiem matiem
  • Maigs pret galvas ādu un matiem ikdienas lietošanā.
  • Pēc tam lietojiet Satinique maigi mitrinošo kondicionieri. 

SatiniqueTM zinātnieki ir apvienojuši savas zināšanas par matu barības vielām un skaistumu un iekļāvuši produktos inovatīvas sastāvdaļas, rūpīgi izvēloties botāniskās vielas un barības vielas matu veselībai. Tāpēc Smooth Moisture satur rūpīgi izstrādātu Kukui sēklu eļļas maisījumu, kas ir pazīstams ar savām atjaunināšanas un nomierinošajām īpašībām, kas savukārt palīdz uzturēt matu spīdumu un elastību, un provitamīns B5, dabiska barības viela, kas mitrina, aizsargā matus un piešķir matu šķipsnām spīdumu. Šīs aktīvās sastāvdaļas bagātina mūsu ekskluzīvais ENERJUVETM komplekss, kas atjauno matus to dabiskajā un veselīgajā stāvoklī.