Komplekts piestiprināšanai pie sienas eSpring™

[5779]

[]

[4891]

[4891]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4891]
Lieliski piemērots vietas taupīšanai virtuvē, baudot filtrētā ūdens priekšrocības.Ātri un viegli uzstādāms, komplektā ar visiem nepieciešamajiem stiprinājumiem.Piemērots lielākajai daļai ģipškartona, koka un betona virsmu.Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu lielāku izturību.Elegants un izsmalcināts dizains diskrētam izskatam.
Kā pirkt
Produkta kods:102996

Labākais no abiem: eSpring ūdens attīrīšanas sistēma un vairāk vietas uz jūsu darba virsmām? eSpring sienas komplekts ir ideāls risinājums.

 

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

  • Lieliski piemērots vietas taupīšanai virtuvē, baudot filtrētā ūdens priekšrocības.

  • Ātri un viegli uzstādāms, komplektā ar visiem nepieciešamajiem stiprinājumiem.

  • Piemērots lielākajai daļai ģipškartona, koka un betona virsmu.

  • Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu lielāku izturību.

Elegants un izsmalcināts dizains diskrētam izskatam. 

 

Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiks

Vēlaties izbaudīt visas priekšrocības, ko nodrošina eSpring ūdens filtru attīrīšanas sistēma, taču nevēlaties atteikties no vietas savā virtuvē? eSpring sienas stiprinājuma komplekts ir ideāls risinājums, lai ietaupītu vietu virsmām, vienlaikus radot izsmalcinātu izskatu. Tas ir saderīgs ar lielāko daļu sienu un ir viegli nostiprināms.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sienas komplekts ir paredzēts tikai sistēmām ar novirzītāju esošajam krānam (pasūtījuma numuri 100188 un 301904).

Lietošana

Pilnas instrukcijas ir iekļautas eSpring sienas komplektā, kas nodrošināts ar visiem stiprinājumiem, kas nepieciešami, lai piestiprinātu komplektu gandrīz jebkura veida sienām.

Lai uzstādītu sienas komplektu, nepieciešama arī atbilstoša urbjmašīna, urbis un skrūvgriezis.

Ja jums ir kādi lietošanas jautājumi vai vēlaties iesniegt garantijas pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums +371 6 60 90 527