Bāze skropstu tušai no Artistry Studio™ Bangkokas kolekcijas

[5637]

[]

[4749]

[4749]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4749]
Artistry Studio™ Bangkokas kolekcijas bāze skropstu tušai uzlabo skropstas ar savu kondicionējošo formulu, lai palielinātu apjomu, padarītu tās garākas un biezākas intensīvākam izskatam. Izmēģiniet Bāzi skropstu tušai Artistry Studio™, to uzklājot pirms skropstu tušas apjoma palielināšanai.
Kā pirkt
Produkta kods:123038

Artistry Studio™ Bangkokas kolekcijas bāze skropstu tušai uzlabo skropstas ar savu kondicionējošo formulu, lai palielinātu apjomu, padarītu tās garākas un biezākas intensīvākam izskatam.

Kādēļ jums tas patiks…

Garākas un pilnīgākas skropstas varat panākt ar Artistry Studio Bangkokas kolekcijas bāzi skropstu tušai. Šī skropstu bāze kondicionē un baro skropstas ar mung pupiņu sēklu ekstrakta un sarkano krustnagliņu ekstrakta kokteili, sagatavojot skropstas tušas uzklāšanai. Gudrā neitrālās krāsas formula palīdz jums nodrošināt, ka katra skropsta ir pārklāta no saknes līdz galam. Bagātīgi uzklājiet ar augšupvērstām zigzaga kustībām no skropstu saknītēm līdz pat galiņiem un pēc tam uzklājiet divas kārtas Artistry Studio Ņujorkas kolekcijas skropstu tušu “trīs vienā” pilnīgākām skropstām, lai skropstas iegūtu jaunu izskatu.    

Svarīgi fakti…

 • Piešķir skropstām par 80% lielāku apjomu, izmantojot kopā ar Artistry Studio kolekcijas skropstu tušu “trīs vienā” pilnīgākām skropstām.*
 • Bagātīgā un kondicionējošā formula satur mung pupiņu sēklu ekstrakta un sarkano krustnagliņu ekstrakta kokteili.
 • Neitrālas iedarbības, lai parūpētos, ka pārklāta tiek katra skropsta no saknītes līdz galam.
 • Dermatoloģiski pārbaudīta un neizraisa alerģijas.
 • Produkts ir drošs lietošanai acu zonā.
 • 0% parabēni vai smaržvielas

* Klīniskais pētījums: skropstu tušas bāzes iedarbība uz apjomu, biezumu un garumu (pētījumu veikusi progresīvās attēlveidošanas un mērījumu laboratorija). Rezultāts norāda, ka skropstu apjoms palielinās par 81%, lietojot skropstu tušas bāzi kopā ar Artistry Studio™ skropstu tušu “trīs vienā” pilnīgākām skropstām.

Galvenās īpašības

 • Bāze skropstu tušai Artistry Studio™ skropstām piešķirs 80 % apjomu, ja to izmantosiet kopā ar Skropstu apjomu palielinošo tušu 3-in-1 Mascara Artistry Studio™ Ņujorkas stila kolekcija.
 • Unikālais rozā tonis ļauj saskatīt kā katra skropsta tiek pārklāta ar bāzi skropstu tušai. Vizuālie norādījumi uz iepakojuma Jums ļaus saskatīt, kur tiek uzklāta skropstu tuša, un cik daudz iespējams palielināt skropstu apjomu, ja to izmanto kopā ar bāzi skropstu tušai. 

Lietošana

 • Bagātīgi uzklāt ar augšupvērstu kustību no skropstu bāzes līdz skropstu galiņiem, pārklājot katru skropstu.
 • Pēc tam izmantojiet Skropstu apjomu palielinošo tušu 3-in-1 Mascara Artistry Studio™ Ņujorkas stila kolekcija, lai pabeigtu grima izskatu un Jūs būtu gatava doties uz jautru ballīti.

Sastāvdaļas

 • Zeltaino pupiņu sēklu ekstrakts
 • Sarkanā āboliņa ekstrakts

INGREDIENTS/INGREDIENTES/SASTOJCI/COCTAB/СКЛАД/ҚҰРАМЫ: WATER/AQUA/EAU, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CERA CARNAUBA, JOJOBA ESTERS, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, ACACIA SENEGAL GUM, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) EXTRACT, VIGNA RADIATA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE. MAY CONTAIN / PEUT CONTIENIR / PUEDE CONTENER +/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499)