iCook maiņas garais rokturis ar skrūvi, 28cm un 24 cm iCook nelīpošā panna

[5759]

[]

[4871]

[4871]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4871]
iCook™ maiņas rokturim ir iekšējs metāla stiprinājums, kas nodrošina papildu pārliecību, ka karstumā bojāts rokturis neatdalīsies no pannas, ja roktura materiāls tiks bojāts. Rokturis ir viegli maināms un nodrošina turpmāku pareizu pannas lietošanu. iCook™ maiņas rokturim ir iekšējs metāla stiprinājums, kas nodrošina papildu pārliecību, ka karstumā bojāts rokturis neatdalīsies no pannas, ja roktura materiāls tiks bojāts. Rokturis ir viegli maināms un nodrošina turpmāku pareizu pannas lietošanu.
Kā pirkt
Produkta kods:401954

Skrūves stiprinājums regulāri jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka skrūve ir cieši pievilkta un droši tur rokturi.

ASV dizaina patents, kas pieteikts gatavošanas piederuma rokturim # 29/713176

ASV piešķirts mājsaimniecības preču patents gatavošanas piederumu rokturim ar metāla ielaidumu un virsējo sakausējumu, ASV patenta numurs 7624893.

Pavisam normāli, ja rokturi laika gaitā nolietojas. Tādēļ, ja vēlaties atsvaidzināt gatavošanas piederumu izskatu, varat iegādāties maiņas rokturus

Lai nesabojātu rokturus, gatavojiet uz plīts virsmas ieteicamajā temperatūrā un izvairieties no liela karstuma (ne vairāk kā 230°C). Gatavojot ēdienu ar gāzi, neļaujiet liesmai pārsniegt pannas pamatnes diametru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezerves rokturim jūsu ērtībai ir pievienota skrūve.