Vision plus Nutrilite™

[5780]

[]

[6931]

[6931]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6931]
Uztura bagātinātājs mīkstā kapsulā ar A vitamīnu (beta-karotīns) un cinku, kas palīdz saglabāt normālu redzi*. Ar 4 dabiskas izcelsmes karotinoīdiem un cinku.*A vitamīns (provitamīns A jeb beta-karotīns) un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.
Kā pirkt
Produkta kods:124321

Uztura bagātinātājs mīkstā kapsulā ar A vitamīnu (beta-karotīns) un cinku, kas palīdz saglabāt normālu redzi*. Ar 4 dabiskas izcelsmes karotinoīdiem un cinku.

*A vitamīns (provitamīns A jeb beta-karotīns) un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

 • Nodrošina cinku un A vitamīnu, kuri abi palīdz uzturēt normālu redzi. Cinks arī veicina normālu A vitamīna vielmaiņu.
 • Nodrošina četrus augti kvalitatīvus un ļoti koncentrētus karotinoīdus – luteīnu, zeaksantīnu, likopēnu un beta-karotīnu.
 • Satur beta-karotīnu no Dunaliella salina aļģēm, kas ķermenī pārveidojas par A vitamīnu un palīdz uzturēt normālu redzi.
 • Viegli iederas jebkurā rutīnā vai dzīvesveidā mazās un viegli norijamās mīkstās kapsulas dēļ, kas lietojama vienreiz dienā.

Kāpēc jums tas patiks

Mūsu acis mums palīdz visas dzīves laikā. Tas, ko mēs redzam, un kā mēs to redzam, uzlabo mūsu dzīves kvalitāti un atmiņas, kurās labprāt kavējamies vēlāk. Acis mums palīdz gandrīz ikvienā ikdienas dzīves aspektā. Mēs daudz laika pavadām, raugoties ekrānos, tāpēc acīm reizēm var rasties sajūta, ka prasām no tām pārāk daudz. Tās ir ļoti svarīgs orgāns, tāpēc noteikti ir pelnījušas mūsu rūpes. Meklēsim uzturvielas, kas ir svarīgas mūsu acīm.

Dabas iedvesmotais Nutrilite Vision plus* ir ikdienā lietojams uztura bagātinātājs acīm*. Tas satur cinku un četrus augsti kvalitatīvus un augstas koncentrācijas karotinoīdus, kas iegūti no NutriCert ilgtspējīgās partnersaimniecībās audzētiem augiem.

*A vitamīns (beta-karotīns) un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.

Interesanti fakti

 • Viena mīkstā kapsula satur 12 mg luteīna un 2,4 mg zeaksantīna
 • Viena mīkstā kapsula satur 2,5 mg beta-karotīna
 • Viena mīkstā kapsula satur 1,5 mg likopēna

Nesatur mākslīgās krāsvielas, saldinātājus, aromatizētājus vai konservantus

Galvenās īpašības

 • Satur augsti kvalitatīvus un ļoti koncentrētus karotionīdus no dabiskiem avotiem. Luteīns un zeaksantīns iegūts no kliņģerīšu ziediem, kas ir viens no dabas viskoncentrētākajiem augu valsts izcelsmes luteīna avotiem. Beta-karotīns iegūts no Dunaliella salina aļģēm. Likopēns iegūts no tomātiem.
 • Visi formulā izmantotie karotionīdi iegūti no NutriCert sertificētās partnersaimniecībās audzētiem augiem, kurās izmantotas ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses. To mērķis ir rūpēties par zemi un apkārtējām kopienām un audzēt ar uzturvielām īpaši bagātus augus
 • Mīkstā kapsula, kas paredzēta lietošanai vienreiz dienā un ir ērti norijama, ir lielisks veids, kā ātri un ērti bagātināt uzturu ar uzturvielām, kas palīdz saglabāt normālu redzi*, nemainot savu dzīvesstilu vai ikdienu. Turklāt šo produktu ir radījis pasaulē visvairāk pārdotais vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmols Nutrilite**, kam uzticas cilvēki visā pasaulē. 

*A vitamīns (beta-karotīns) un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.  
** Avots: Euromonitor International Ltd; Vitamīni un uztura bagātinātāji, globālais uzņēmējdarbības tīkls, mazumtirdzniecības vērtība RSP, % sadalījums, 2022. gada dati, pamatojoties uz ieradumu pētījumu, kas veikts no 2022. gada aprīļa līdz augustam.

Lietošana

 • Lietot vienu mīksto kapsulu dienā, vēlams, ēšanas laikā.

Sastāvdaļas

AVERAGE CONTENT Per Day (1 soft gel)    % NRV***
Vitamin A417µg (RE)52 %
(as Beta-Carotene)(250 mg) 
Lycopene1.5 mg 
Zeaxanthin2.4 mg 
Lutein12 mg 
Zinc2.6 mg26 %

*** % no uzturvielu atsauces vērtības

SASTĀVDAĻAS: neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, želatīns, mitrumuzturētājs (glicerīns), saulespuķu eļļa, likopēna sveķi no tomātu augļiem (Solanum lycopersicum) (5,2 %), ūdens, luteīna un zeaksantīna ekstrakts no kliņģerīšu ziediem (Tagetes erecta) (3,6 %), cinka glikonāts, olīveļļa, kas sastāv no rafinētām olīveļļām un pirmā spieduma olīveļļām, emulgators (saulespuķu lecitīns), stabilizētājviela (kandelilvasks), aļģu karotīni (Dunaliella salina) (0,9 %), antioksidanti (tokoferola ekstrakts, askorbīnskābe), krāsviela (beta-karotīns no Blakeslea trispora).