B vitamīns Plus Nutrilite™

[5507]

[]

[6341]

[6341]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6341]
Nutrilite™ B vitamīns Plus palīdz samazināt nogurumu un nodrošina normālu enerģijas daudzumu, optimāli atbrīvojot visus astoņus neaizstājamos B vitamīnus. Uztura bagātinātājs Nutrilite™ Vitamin B Plus ir dubultas iedarbības tablete ar tūlītēju un 8 stundu ilgu iedarbību, un kas veidota no dabīgas spirulīnas un iekļauj astoņus svarīgus B vitamīnus.
Kā pirkt
Produkta kods:110178

Nutrilite™ B vitamīns Plus izmanto dubultās iedarbības tehnoloģiju, lai optimāli izdalītu visus astoņus neaizstājamos B vitamīnus, kas palīdz mazināt nogurumu, atbalsta normālu enerģijas izstrādi vielmaiņā un veicina imūnsistēmas darbību. 

Kādēļ jums tas patiks…

Dzīvei kļūstot arvien aizņemtākai, jums nekad nedrīkst trūkt enerģijas. Daudzi no mums pievēršas kofeīnam vai uzkodām, lai meklētu trūkstošo enerģiju, taču šie ieradumi nebūt nav noturīgi un patiesībā nenovērš noguruma cēloņus.

Lietojot Nutrilite™ B vitamīnu Plus, jums būs viegli smelties enerģiju! B vitamīni atbalsta normālas enerģijas vielmaiņu un palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu. Nutrilite™ B vitamīns Plus nodrošina tūlītēju B vitamīnu līmeņa kāpumu, lai sāktu dienu un uzturētu enerģijas līmeni astoņas stundas. Turklāt ir konstatēts, ka B12 un B6 vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību, sniedzot jums ikdienas atbalstu, kas nepieciešams, lai jūs varētu izbaudīt visu, ko dzīve jums sniedz.

100% UAV (uzturvielu atsauces vērtība) no visiem astoņiem neaizstājamajiem B vitamīniem tiek nodrošināta tikai vienā tabletē, un, pateicoties divkāršās darbības tehnoloģijai, barības vielas tiek izdalītas pareizajā laikā optimālai absorbcijai. Jums pietiks ar vienu tableti, lai enerģija neizsīktu visas dienas garumā.

 

Svarīgi fakti…

  • Nutrilite™ B vitamīns Plus nodrošina 100% UAV (uzturvielu atsauces vērtība) no visiem astoņiem neaizstājamajiem B vitamīniem tikai vienā tabletē.
  • Optimāla absorbcija: Divkāršās darbības tehnoloģija ļauj visus B vitamīnus izdalīt ķermenī pareizajā laikā.
  • Nutrilite™ B vitamīns Plus nodrošina tūlītēju B vitamīnu līmeņa kāpumu, lai jūs justu enerģijas pieaugumu; pēc tam jutīsiet atbalstu astoņas stundas.
  • Atbalsta normālu enerģijas vielmaiņu, nodrošinot B1 tiamīnu, B2 riboflavīnu, B3 niacīnu, B5 pantotēnskābi, B6 piridoksīnu, B7 biotīnu un B12 kobalamīnu.
  • Veicina normālu imūnsistēmas darbību ar B12 un 6 vitamīniem.
  • Veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas.
  • B grupas vitamīni, biotīns, folāts, niacīns, tiamīns, B12 vitamīns, B6 vitamīns
  • Palīdz samazināt nogurumu un spēku izsīkumu, nodrošinot B2 riboflavīnu, B3 niacīnu, B5 pantotēnskābi, B6 piridoksīnu, B9 folijskābi un B12 kobalamīnu.
  • Satur dabisko spirulīnu, kas ievākta Nutricert™ sertificētā ūdens audzētavā.
  • Īpaša tabletes forma, lai to būtu vieglāk norīt; ērta lietošana, jo visas dienas atbalstam ir nepieciešama tikai viena tablete.

Starp vadošajiem pasaules vitamīnu zīmoliem Nutrilite pirmais piedāvāja B kompleksa vitamīnu piedevu ar divējādas darbības tehnoloģiju*.

* Avots: Euromonitor International Limited. Apgalvojumi balstīti uz Euromonitor pētījumu un Amway Corporation metodoloģiju, kas īstenota 2016. gada maijā un no 2016. gada oktobra līdz novembrim. Euromonitor izvērtēja TOP 10 pasaules vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmolus, ņemot vērā 2015. gada pārdošanas apjomus; mazumtirdzniecības cena.

 

SATURS

DIENĀ (1 tablete)

%NRV*

Tiamīns (B1) mg

1,1

100%

Riboflavīns (B2)  mg

1,4

100%

Niacīns (B3) mg

16

100%

Pantotēnskābe (B5) mg

6

100%

Vitamīns B6  mg

1,4

100%

Biotīns (B7) µg

50

100%

Folijskābe (B9) µg

200

100%

Vitamīns B12 µg

2,5

100%